Петриківка. Петриківська неповна середня загальноосвітня школа

Адміністрація школи

Відомості про адміністрацію

Директор школи :Гомзікова Тетяна Василівна, 1961 року народження, освіта вища, закінчила Полтавський державний педагогічний інститут, філологічний факультет, стаж роботи 29 років, викладає українську та зарубіжну літературу, вища категорія, Стаж на посаді директора 10 років.Заступник директора з навчально-методичної роботи:

Заступник директора з навчально-методичної роботи:
 Гречанова Олена Олексіївна, 1972 року народження, освіта вища, закінчила Дніпропетровський державний університет, стаж роботи 18 років,  викладає  біологію та хімію,  категорія перша. Стаж на посаді заступника директора 2 роки.

Педагог-організатор:Пікуш Людмила Дмитрівна, 1971 року народження, освіта середня спеціальна, закінчила Дніпропетровське педучилище, стаж роботи 22 роки, стаж на посаді  педагога-організатора 12 років.